wz
Textové pole: Textové pole:
Textové pole: Textové pole:
Textové pole: Textové pole:

 

Made by Thrasher © 2005-2008

MENU

TABULKY

 

Celkem

 

 

 

 

 

 

P

Tým

Zápasy

Výhry

Remízy

Prohry

Skóre

Body

1.

Lubná „B“

11

7

1

3

31:24

22

2.

Troubky

11

6

3

2

25:20

21

3.

Střílky

10

6

2

2

28:14

20

4.

Šelešovice

10

5

4

1

24:17

19

5.

Lutopecny

10

5

2

3

32:19

17

6.

Kvasice „B“

10

4

3

3

20:16

15

7.

Rataje

10

4

1

5

26:24

13

8.

Zlobice

10

3

3

4

21:25

12

9.

Roštín

10

3

2

5

17:20

11

10.

Dřínov

10

3

2

5

21:28

11

11.

Bařice

10

2

3

5

23:32

9

12.

Bezměrov

10

1

4

5

13:21

7

13.

Litenčice

10

1

2

7

14:35

5

 

Doma

 

 

 

 

 

 

Pořadí

Tým

Zápasy

Výhry

Remízy

Prohry

Skóre

Body

1.

Střílky

5

4

1

0

16:6

13

2.

Šelešovice

6

3

2

1

9:9

11

3.

Lutopecny

5

3

1

1

19:9

10

4.

Kvasice „B“

4

3

1

0

7:1

10

5.

Troubky

6

3

1

2

13:12

10

6.

Lubná „B“

6

3

1

2

16:17

10

7.

Bařice

5

2

2

1

13:13

8

8.

Dřínov

6

2

1

3

14:15

7

9.

Rataje

4

2

0

2

12:9

6

10.

Zlobice

4

1

2

1

10:10

5

11.

Roštín

5

1

2

2

12:14

5

12.

Bezměrov

5

1

2

2

7:9

5

13.

Litenčice

5

1

0

4

6:17

3

 

Venku

 

 

 

 

 

 

Pořadí

Tým

Zápasy

Výhry

Remízy

Prohry

Skóre

Body

1.

Lubná „B“

5

4

0

1

15:7

12

2.

Troubky

5

3

2

0

12:8

11

3.

Šelešovice

4

2

2

0

15:8

8

4.

Lutopecny

5

2

1

2

13:10

7

5.

Střílky

5

2

1

2

12:8

7

6.

Rataje

6

2

1

3

14:15

7

7.

Zlobice

6

2

1

3

11:15

7

8.

Roštín

5

2

0

3

5:6

6

9.

Kvasice „B“

6

1

2

3

13:15

5

10.

Dřínov

4

1

1

2

7:13

4

11.

Litenčice

5

0

2

3

8:18

2

12.

Bezměrov

5

0

2

3

6:12

2

13.

Bařice

5

0

1

4

10:19

1

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 3. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

POSLEDNÍ ZÁPASY

III.třída         4. kolo

Zlobice—Rataje

3:2

III.třída         3. kolo

Litenčice—Rataje

2:5

III.třída         2. kolo

Rataje—Bařice

7:3

1

Střílky

4

4

0

0

15:5

12

2

Rataje

4

3

0

1

17:8

9

3

Troubky

4

3

0

1

14:8

9

4

Šelešovice

3

2

0

1

8:7

6

5

Kvasice „B“

4

2

0

2

7:6

6

6

Lubná „B“

4

2

0

2

9:9

6

7

Bařice

4

2

0

2

8:11

6

8

Zlobice

4

1

1

2

10:13

4

9

Lutopecny

3

1

0

2

7:8

3

10

Roštín

4

1

0

3

6:8

3

11

Bezměrov

3

1

0

2

2:6

3

12

Dřínov

3

1

0

2

5:11

3

13

Litenčice

4

1

0

3

9:17

1

TABULKA LIGY

STŘELCI

Vacl

5

Avramov

4

Molek

3

Stoklasa

2

Strnad

1

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 5. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

MENU

TABULKY

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 3. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

POSLEDNÍ ZÁPASY

III.třída         4. kolo

Zlobice—Rataje

3:2

III.třída         3. kolo

Litenčice—Rataje

2:5

III.třída         2. kolo

Rataje—Bařice

7:3

1

Střílky

6

4

1

1

17:8

13

2

Šelešovice

5

4

0

1

15:9

12

3

Kvasice „B“

6

4

0

2

14:8

12

4

Troubky

6

4

0

2

16:13

12

5

Lubná „B“

6

4

0

2

15:13

12

6

Rataje

6

3

0

3

19:13

9

7

Lutopecny

5

3

0

2

17:11

9

8

Roštín

6

3

0

3

11:11

9

9

Bařice

5

2

1

2

9:12

7

10

Zlobice

6

1

1

4

11:19

4

11

Bezměrov

5

1

0

4

4:10

3

12

Dřínov

5

1

0

4

10:20

3

13

Litenčice

5

0

1

4

11:22

1

TABULKA LIGY

STŘELCI

Vacl

5

Avramov

4

Molek

3

Stoklasa

2

Strnad

1

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 5. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

NAROZENINY SLAVÍ

Antonín SEIBERT

17.9.

24 let

Tomáš HOFÍREK

23.9.

24 let

Miroslav HAVRÁNEK

29.10.

19 let

III.třída         6. kolo

Kvasice „B“ - Rataje

2:0

III.třída         5. kolo

Rataje—Roštín

2:3

III.třída         4. kolo

Zlobice—Rataje

3:2

Vacl

5

Avramov

5

Molek

3

Stoklasa

2

Strnad

1

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Kvasice „B“ - Rataje

III. třída, 6. kolo

Sobota 13.9. v 16:30

KONTAKT

Jméno

Aleš Zloch

E-mail

ales.zloch@gmail.com

ICQ

337-303-918

Telefon

+420 777 813 529

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Střílky - Rataje

III. třída, 8. kolo

Neděle 28.9. v 15:30

NAPSALI O NÁS

Kalendář akcí

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 3. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

POSLEDNÍ ZÁPASY

III.třída         5. kolo

Rataje—Roštín

2:3

III.třída         4. kolo

Zlobice—Rataje

3:2

III.třída         3. kolo

Litenčice—Rataje

2:5

1

Střílky

4

4

0

0

15:5

12

2

Rataje

4

3

0

1

17:8

9

3

Troubky

4

3

0

1

14:8

9

4

Šelešovice

3

2

0

1

8:7

6

5

Kvasice „B“

4

2

0

2

7:6

6

6

Lubná „B“

4

2

0

2

9:9

6

7

Bařice

4

2

0

2

8:11

6

8

Zlobice

4

1

1

2

10:13

4

9

Lutopecny

3

1

0

2

7:8

3

10

Roštín

4

1

0

3

6:8

3

11

Bezměrov

3

1

0

2

2:6

3

12

Dřínov

3

1

0

2

5:11

3

13

Litenčice

4

1

0

3

9:17

1

TABULKA LIGY

STŘELCI

Vacl

5

Avramov

4

Molek

3

Stoklasa

2

Strnad

1

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Kvasice „B“ - Rataje

III. třída, 6. kolo

Sobota 13.9. v 16:00

NAROZENINY SLAVÍ

Josef CHALUPA

13.10.

18 let

Miroslav HAVRÁNEK

29.10

19 let

Martin STRNAD

8.11.

25 let

Vacl

6

Avramov

6

Molek

3

Stoklasa

3

Chalupa K.

2

1

Střílky

5

4

0

1

16:7

12

2

Troubky

5

4

0

1

15:8

12

3

Rataje

5

3

0

2

19:11

9

4

Kvasice „B“

5

3

0

2

12:8

9

5

Šelešovice

4

3

0

1

10:8

9

6

Lubná „B“

5

3

0

2

12:11

9

7

Lutopecny

4

2

0

2

11:8

6

8

Roštín

5

2

0

3

9:10

6

9

Bařice

4

2

0

2

8:11

6

10

Zlobice

5

1

1

3

10:17

4

11

Bezměrov

4

1

0

3

2:7

3

12

Dřínov

4

1

0

3

7:14

3

13

Litenčice

5

0

1

4

11:22

1

KONTAKT

Jméno

Aleš Zloch

E-mail

ales.zloch@gmail.com

ICQ

337-303-918

Telefon

+420 777 813 529

NAPSALI O NÁS

1

Lubná „B“

11

7

1

3

31:24

22

2

Troubky

11

6

3

2

25:20

21

3

Střílky

10

6

2

2

28:14

20

4

Šelešovice

10

5

4

1

24:17

19

5

Lutopecny

10

5

2

3

32:19

17

6

Kvasice „B“

10

4

3

3

20:16

15

7

Rataje

10

4

1

5

26:24

13

8

Zlobice

10

3

3

4

21:25

12

9

Roštín

10

3

2

5

17:20

11

10

Dřínov

10

3

2

5

21:28

11

11

Bařice

10

2

3

5

23:32

9

12

Bezměrov

10

1

4

5

13:21

7

13

Litenčice

10

1

2

7

14:25

5

III.třída         11. kolo

Rataje—Lutopecny

1:0

III.třída         10. kolo

Lubná „B“ - Rataje

3:3

III.třída         9. kolo

Rataje—Troubky

2:3

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Dřínov—Rataje

III. třída, 12. kolo

Neděle 26.10. v 14:00