wz
Textové pole: Textové pole:

 

Made by Thrasher © 2005-2008

MENU

ROZLOSOVÁNÍ

1. kolo 10.08.2008

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

 

A2B0101

Troubky

Zlobice

10.08. 16:30

NE

3:2

A2B0102

Lubná B

Střílky

09.08. 16:30

SO

0:4

A2B0104

Dřínov

Kvasice B

10.08. 16:30

NE

3:1

A2B0105

Bezměrov

Roštín

10.08. 16:30

NE

1:0

A2B0106

Šelešovice

Rataje

10.08. 16:30

NE

0:3

A2B0107

Bařice

Litenčice

10.08. 16:30

NE

4:2

2. kolo 17.08.2008

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

 

A2B0201

Zlobice

Litenčice

17.08. 16:30

NE

4:4

A2B0202

Rataje

Bařice

17.08. 16:30

NE

7:3

A2B0203

Roštín

Šelešovice

17.08. 16:30

NE

2:5

A2B0204

Kvasice B

Bezměrov

16.08. 16:30

SO

2:0

A2B0206

Střílky

Lutopecny

17.08. 16:30

NE

3:2

A2B0207

Troubky

Lubná B

17.08. 16:30

NE

1:4

 

3. kolo 24.08.2008

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

 

A2B0301

Lubná B

Zlobice

23.08. 16:30

SO

4:1

A2B0302

Lutopecny

Troubky

24.08. 16:30

NE

2:4

A2B0303

Dřínov

Střílky

24.08. 16:30

NE

2:4

A2B0305

Šelešovice

Kvasice B

24.08. 16:30

NE

3:2

A2B0306

Bařice

Roštín

24.08. 16:30

NE

1:0

A2B0307

Litenčice

Rataje

24.08. 16:30

NE

2:5

 

4. kolo 31.08.2008

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

 

A2B0401

Zlobice

Rataje

31.08. 16:30

NE

3:2

A2B0402

Roštín

Litenčice

31.08. 16:30

NE

4:1

A2B0403

Kvasice B

Bařice

30.08. 16:30

SO

2:0

A2B0405

Střílky

Bezměrov

31.08. 16:30

NE

4:1

A2B0406

Troubky

Dřínov

31.08. 16:30

NE

6:0

A2B0407

Lubná B

Lutopecny

30.08. 16:30

SO

1:3

 

5. kolo 07.09.2008

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

 

A2B0501

Lutopecny

Zlobice

07.09. 16:30

NE

4:0

A2B0502

Dřínov

Lubná B

07.09. 16:30

NE

2:3

A2B0503

Bezměrov

Troubky

07.09. 16:30

NE

0:1

A2B0504

Šelešovice

Střílky

07.09. 16:30

NE

2:1

A2B0506

Litenčice

Kvasice B

07.09. 16:30

NE

2:5

A2B0507

Rataje

Roštín

07.09. 16:30

NE

2:3

 

6. kolo 14.09.2008

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

 

A2B0601

Zlobice

Roštín

14.09. 16:00

NE

1:2

A2B0602

Kvasice B

Rataje

13.09. 16:00

SO

2:0

A2B0604

Střílky

Bařice

14.09. 16:00

NE

1:1

A2B0605

Troubky

Šelešovice

14.09. 16:00

NE

1:5

A2B0606

Lubná B

Bezměrov

13.09. 16:00

SO

3:2

A2B0607

Lutopecny

Dřínov

14.09. 16:00

NE

6:3

 

7. kolo 21.09.2008

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

 

A2B0701

Dřínov

Zlobice

21.09. 16:00

NE

 

A2B0702

Bezměrov

Lutopecny

21.09. 16:00

NE

 

A2B0703

Šelešovice

Lubná B

21.09. 16:00

NE

 

A2B0704

Bařice

Troubky

21.09. 16:00

NE

 

A2B0705

Litenčice

Střílky

21.09. 16:00

NE

 

A2B0707

Roštín

Kvasice B

21.09. 16:00

NE

 

 

8. kolo 28.09.2008

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

 

A2B0801

Zlobice

Kvasice B

28.09. 15:30

NE

 

A2B0803

Střílky

Rataje

28.09. 15:30

NE

 

A2B0804

Troubky

Litenčice

28.09. 15:30

NE

 

A2B0805

Lubná B

Bařice

27.09. 15:30

SO

 

A2B0806

Lutopecny

Šelešovice

28.09. 15:30

NE

 

A2B0807

Dřínov

Bezměrov

28.09. 15:30

NE

 

 

9. kolo 05.10.2008

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

 

A2B0901

Bezměrov

Zlobice

05.10. 15:30

NE

 

A2B0902

Šelešovice

Dřínov

05.10. 15:30

NE

 

A2B0903

Bařice

Lutopecny

05.10. 15:30

NE

 

A2B0904

Litenčice

Lubná B

05.10. 15:30

NE

 

A2B0905

Rataje

Troubky

05.10. 15:30

NE

 

A2B0906

Roštín

Střílky

05.10. 15:30

NE

 

 

10. kolo 12.10.2008

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

 

A2B1002

Střílky

Kvasice B

12.10. 15:00

NE

 

A2B1003

Troubky

Roštín

12.10. 15:00

NE

 

A2B1004

Lubná B

Rataje

11.10. 15:00

SO

 

A2B1005

Lutopecny

Litenčice

12.10. 15:00

NE

 

A2B1006

Dřínov

Bařice

12.10. 15:00

NE

 

A2B1007

Bezměrov

Šelešovice

12.10. 15:00

NE

 

 

11. kolo 19.10.2008

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

 

A2B1101

Šelešovice

Zlobice

19.10. 14:30

NE

 

A2B1102

Bařice

Bezměrov

19.10. 14:30

NE

 

A2B1103

Litenčice

Dřínov

19.10. 14:30

NE

 

A2B1104

Rataje

Lutopecny

19.10. 14:30

NE

 

A2B1105

Roštín

Lubná B

19.10. 14:30

NE

 

A2B1106

Kvasice B

Troubky

18.10. 14:30

SO

 

 

12. kolo 26.10.2008

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

 

A2B1201

Zlobice

Střílky

26.10. 14:00

NE

 

A2B1203

Lubná B

Kvasice B

25.10. 14:00

SO

 

A2B1204

Lutopecny

Roštín

26.10. 14:00

NE

 

A2B1205

Dřínov

Rataje

26.10. 14:00

NE

 

A2B1206

Bezměrov

Litenčice

26.10. 14:00

NE

 

A2B1207

Šelešovice

Bařice

26.10. 14:00

NE

 

 

13. kolo 02.11.2008

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

 

A2B1301

Bařice

Zlobice

02.11. 13:30

NE

 

A2B1302

Litenčice

Šelešovice

02.11. 13:30

NE

 

A2B1303

Rataje

Bezměrov

02.11. 13:30

NE

 

A2B1304

Roštín

Dřínov

02.11. 13:30

NE

 

A2B1305

Kvasice B

Lutopecny

01.11. 13:30

SO

 

A2B1307

Střílky

Troubky

02.11. 13:30

 

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 3. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

POSLEDNÍ ZÁPASY

III.třída         4. kolo

Zlobice—Rataje

3:2

III.třída         3. kolo

Litenčice—Rataje

2:5

III.třída         2. kolo

Rataje—Bařice

7:3

1

Střílky

4

4

0

0

15:5

12

2

Rataje

4

3

0

1

17:8

9

3

Troubky

4

3

0

1

14:8

9

4

Šelešovice

3

2

0

1

8:7

6

5

Kvasice „B“

4

2

0

2

7:6

6

6

Lubná „B“

4

2

0

2

9:9

6

7

Bařice

4

2

0

2

8:11

6

8

Zlobice

4

1

1

2

10:13

4

9

Lutopecny

3

1

0

2

7:8

3

10

Roštín

4

1

0

3

6:8

3

11

Bezměrov

3

1

0

2

2:6

3

12

Dřínov

3

1

0

2

5:11

3

13

Litenčice

4

1

0

3

9:17

1

TABULKA LIGY

STŘELCI

Vacl

5

Avramov

4

Molek

3

Stoklasa

2

Strnad

1

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 5. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

MENU

ROZLOSOVÁNÍ

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 3. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

POSLEDNÍ ZÁPASY

III.třída         4. kolo

Zlobice—Rataje

3:2

III.třída         3. kolo

Litenčice—Rataje

2:5

III.třída         2. kolo

Rataje—Bařice

7:3

1

Střílky

4

4

0

0

15:5

12

2

Rataje

4

3

0

1

17:8

9

3

Troubky

4

3

0

1

14:8

9

4

Šelešovice

3

2

0

1

8:7

6

5

Kvasice „B“

4

2

0

2

7:6

6

6

Lubná „B“

4

2

0

2

9:9

6

7

Bařice

4

2

0

2

8:11

6

8

Zlobice

4

1

1

2

10:13

4

9

Lutopecny

3

1

0

2

7:8

3

10

Roštín

4

1

0

3

6:8

3

11

Bezměrov

3

1

0

2

2:6

3

12

Dřínov

3

1

0

2

5:11

3

13

Litenčice

4

1

0

3

9:17

1

TABULKA LIGY

STŘELCI

Vacl

5

Avramov

4

Molek

3

Stoklasa

2

Strnad

1

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 5. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

NAROZENINY SLAVÍ

Antonín SEIBERT

17.9.

24 let

Tomáš HOFÍREK

23.9.

24 let

Miroslav HAVRÁNEK

29.10.

19 let

III.třída         5. kolo

Rataje—Roštín

2:3

III.třída         4. kolo

Zlobice—Rataje

3:2

III.třída         3. kolo

Litenčice—Rataje

2:5

Vacl

5

Avramov

5

Molek

3

Stoklasa

2

Strnad

1

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Kvasice „B“ - Rataje

III. třída, 6. kolo

Sobota 13.9. v 16:30

1

Střílky

5

4

0

1

16:7

12

2

Troubky

5

4

0

1

15:8

12

3

Rataje

5

3

0

2

19:11

9

4

Kvasice „B“

5

3

0

2

12:8

9

5

Šelešovice

4

3

0

1

10:8

9

6

Lubná „B“

5

3

0

2

12:11

9

7

Lutopecny

4

2

0

2

11:8

6

8

Roštín

5

2

0

3

9:10

6

9

Bařice

4

2

0

2

8:11

6

10

Zlobice

5

1

1

3

10:17

4

11

Bezměrov

4

1

0

3

2:7

3

12

Dřínov

4

1

0

3

7:14

3

13

Litenčice

5

0

1

4

11:22

1

KONTAKT

Jméno

Aleš Zloch

E-mail

ales.zloch@gmail.com

ICQ

337-303-918

Telefon

+420 777 813 529

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Kvasice „B“ - Rataje

III. třída, 6. kolo

Sobota 13.9. v 16:00

NAPSALI O NÁS

1

Střílky

6

4

1

1

17:8

13

2

Šelešovice

5

4

0

1

15:9

12

3

Kvasice „B“

6

4

0

2

14:8

12

4

Troubky

6

4

0

2

16:13

12

5

Lubná „B“

6

4

0

2

15:13

12

6

Rataje

6

3

0

3

19:13

9

7

Lutopecny

5

3

0

2

17:11

9

8

Roštín

6

3

0

3

11:11

9

9

Bařice

5

2

1

2

9:12

7

10

Zlobice

6

1

1

4

11:19

4

11

Bezměrov

5

1

0

4

4:10

3

12

Dřínov

5

1

0

4

10:20

3

13

Litenčice

5

0

1

4

11:22

1

III.třída         6. kolo

Kvasice „B“ - Rataje

2:0

III.třída         5. kolo

Rataje—Roštín

2:3

III.třída         4. kolo

Zlobice—Rataje

3:2

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Střílky - Rataje

III. třída, 8. kolo

Neděle 28.9. v 15:30

Kalendář akcí

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 3. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

POSLEDNÍ ZÁPASY

III.třída         5. kolo

Rataje—Roštín

2:3

III.třída         4. kolo

Zlobice—Rataje

3:2

III.třída         3. kolo

Litenčice—Rataje

2:5

1

Střílky

4

4

0

0

15:5

12

2

Rataje

4

3

0

1

17:8

9

3

Troubky

4

3

0

1

14:8

9

4

Šelešovice

3

2

0

1

8:7

6

5

Kvasice „B“

4

2

0

2

7:6

6

6

Lubná „B“

4

2

0

2

9:9

6

7

Bařice

4

2

0

2

8:11

6

8

Zlobice

4

1

1

2

10:13

4

9

Lutopecny

3

1

0

2

7:8

3

10

Roštín

4

1

0

3

6:8

3

11

Bezměrov

3

1

0

2

2:6

3

12

Dřínov

3

1

0

2

5:11

3

13

Litenčice

4

1

0

3

9:17

1

TABULKA LIGY

STŘELCI

Vacl

5

Avramov

4

Molek

3

Stoklasa

2

Strnad

1

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Kvasice „B“ - Rataje

III. třída, 6. kolo

Sobota 13.9. v 16:00

NAROZENINY SLAVÍ

Josef CHALUPA

13.10.

18 let

Miroslav HAVRÁNEK

29.10

19 let

Martin STRNAD

8.11.

25 let

Vacl

6

Avramov

6

Molek

3

Stoklasa

2

Chalupa K.

2

1

Střílky

5

4

0

1

16:7

12

2

Troubky

5

4

0

1

15:8

12

3

Rataje

5

3

0

2

19:11

9

4

Kvasice „B“

5

3

0

2

12:8

9

5

Šelešovice

4

3

0

1

10:8

9

6

Lubná „B“

5

3

0

2

12:11

9

7

Lutopecny

4

2

0

2

11:8

6

8

Roštín

5

2

0

3

9:10

6

9

Bařice

4

2

0

2

8:11

6

10

Zlobice

5

1

1

3

10:17

4

11

Bezměrov

4

1

0

3

2:7

3

12

Dřínov

4

1

0

3

7:14

3

13

Litenčice

5

0

1

4

11:22

1

KONTAKT

Jméno

Aleš Zloch

E-mail

ales.zloch@gmail.com

ICQ

337-303-918

Telefon

+420 777 813 529

NAPSALI O NÁS

1

Střílky

10

6

2

2

28:14

 

2

Troubky

10

6

2

2

24:19

 

3

Lubná „B“

10

6

1

3

27:22

 

4

Šelešovice

9

5

3

1

23:16

 

5

Lutopecny

9

5

2

2

32:18

 

6

Kvasice „B“

9

4

2

3

19:15

 

7

Roštín

9

3

2

4

15:16

 

8

Zlobice

9

3

2

4

20:24

 

9

Rataje

9

3

1

5

25:24

 

10

Bařice

9

2

2

5

21:30

 

11

Dřínov

9

2

2

5

18:28

 

12

Bezměrov

9

1

3

5

11:19

 

13

Litenčice

9

1

2

6

14:32

 

III.třída         10. kolo

Lubná „B“ - Rataje

3:3

III.třída         9. kolo

Rataje—Troubky

2:3

III.třída         8. kolo

Střílky—Rataje

5:1

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Lutopecny

III. třída, 11. kolo

Neděle 19.10. v 14:30

1

Střílky

10

6

2

2

28:14

20

2

Troubky

10

6

2

2

24:19

20

3

Lubná „B“

10

6

1

3

27:22

19

4

Šelešovice

9

5

3

1

23:16

18

5

Lutopecny

9

5

2

2

32:18

17

6

Kvasice „B“

9

4

2

3

19:15

14

7

Roštín

9

3

2

4

15:16

11

8

Zlobice

9

3

2

4

20:24

11

9

Rataje

9

3

1

5

25:24

10

10

Bařice

9

2

2

5

21:30

8

11

Dřínov

9

2

2

5

18:28

8

12

Bezměrov

9

1

3

5

11:19

6

13

Litenčice

9

1

2

6

14:32

5

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 3. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

POSLEDNÍ ZÁPASY

III.třída         4. kolo

Zlobice—Rataje

3:2

III.třída         3. kolo

Litenčice—Rataje

2:5

III.třída         2. kolo

Rataje—Bařice

7:3

1

Střílky

4

4

0

0

15:5

12

2

Rataje

4

3

0

1

17:8

9

3

Troubky

4

3

0

1

14:8

9

4

Šelešovice

3

2

0

1

8:7

6

5

Kvasice „B“

4

2

0

2

7:6

6

6

Lubná „B“

4

2

0

2

9:9

6

7

Bařice

4

2

0

2

8:11

6

8

Zlobice

4

1

1

2

10:13

4

9

Lutopecny

3

1

0

2

7:8

3

10

Roštín

4

1

0

3

6:8

3

11

Bezměrov

3

1

0

2

2:6

3

12

Dřínov

3

1

0

2

5:11

3

13

Litenčice

4

1

0

3

9:17

1

TABULKA LIGY

STŘELCI

Vacl

5

Avramov

4

Molek

3

Stoklasa

2

Strnad

1

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 5. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 3. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

POSLEDNÍ ZÁPASY

III.třída         4. kolo

Zlobice—Rataje

3:2

III.třída         3. kolo

Litenčice—Rataje

2:5

III.třída         2. kolo

Rataje—Bařice

7:3

1

Střílky

6

4

1

1

17:8

13

2

Šelešovice

5

4

0

1

15:9

12

3

Kvasice „B“

6

4

0

2

14:8

12

4

Troubky

6

4

0

2

16:13

12

5

Lubná „B“

6

4

0

2

15:13

12

6

Rataje

6

3

0

3

19:13

9

7

Lutopecny

5

3

0

2

17:11

9

8

Roštín

6

3

0

3

11:11

9

9

Bařice

5

2

1

2

9:12

7

10

Zlobice

6

1

1

4

11:19

4

11

Bezměrov

5

1

0

4

4:10

3

12

Dřínov

5

1

0

4

10:20

3

13

Litenčice

5

0

1

4

11:22

1

TABULKA LIGY

STŘELCI

Vacl

5

Avramov

4

Molek

3

Stoklasa

2

Strnad

1

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 5. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

III.třída         6. kolo

Kvasice „B“ - Rataje

2:0

III.třída         5. kolo

Rataje—Roštín

2:3

III.třída         4. kolo

Zlobice—Rataje

3:2

Vacl

5

Avramov

5

Molek

3

Stoklasa

2

Strnad

1

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Kvasice „B“ - Rataje

III. třída, 6. kolo

Sobota 13.9. v 16:30

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Střílky - Rataje

III. třída, 8. kolo

Neděle 28.9. v 15:30

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 3. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

POSLEDNÍ ZÁPASY

III.třída         5. kolo

Rataje—Roštín

2:3

III.třída         4. kolo

Zlobice—Rataje

3:2

III.třída         3. kolo

Litenčice—Rataje

2:5

1

Střílky

4

4

0

0

15:5

12

2

Rataje

4

3

0

1

17:8

9

3

Troubky

4

3

0

1

14:8

9

4

Šelešovice

3

2

0

1

8:7

6

5

Kvasice „B“

4

2

0

2

7:6

6

6

Lubná „B“

4

2

0

2

9:9

6

7

Bařice

4

2

0

2

8:11

6

8

Zlobice

4

1

1

2

10:13

4

9

Lutopecny

3

1

0

2

7:8

3

10

Roštín

4

1

0

3

6:8

3

11

Bezměrov

3

1

0

2

2:6

3

12

Dřínov

3

1

0

2

5:11

3

13

Litenčice

4

1

0

3

9:17

1

TABULKA LIGY

STŘELCI

Vacl

5

Avramov

4

Molek

3

Stoklasa

2

Strnad

1

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Kvasice „B“ - Rataje

III. třída, 6. kolo

Sobota 13.9. v 16:00

Vacl

6

Avramov

6

Molek

3

Stoklasa

3

Chalupa K.

2

1

Střílky

5

4

0

1

16:7

12

2

Troubky

5

4

0

1

15:8

12

3

Rataje

5

3

0

2

19:11

9

4

Kvasice „B“

5

3

0

2

12:8

9

5

Šelešovice

4

3

0

1

10:8

9

6

Lubná „B“

5

3

0

2

12:11

9

7

Lutopecny

4

2

0

2

11:8

6

8

Roštín

5

2

0

3

9:10

6

9

Bařice

4

2

0

2

8:11

6

10

Zlobice

5

1

1

3

10:17

4

11

Bezměrov

4

1

0

3

2:7

3

12

Dřínov

4

1

0

3

7:14

3

13

Litenčice

5

0

1

4

11:22

1

1

Lubná „B“

11

7

1

3

31:24

22

2

Troubky

11

6

3

2

25:20

21

3

Střílky

10

6

2

2

28:14

20

4

Šelešovice

10

5

4

1

24:17

19

5

Lutopecny

10

5

2

3

32:19

17

6

Kvasice „B“

10

4

3

3

20:16

15

7

Rataje

10

4

1

5

26:24

13

8

Zlobice

10

3

3

4

21:25

12

9

Roštín

10

3

2

5

17:20

11

10

Dřínov

10

3

2

5

21:28

11

11

Bařice

10

2

3

5

23:32

9

12

Bezměrov

10

1

4

5

13:21

7

13

Litenčice

10

1

2

7

14:25

5

III.třída         11. kolo

Rataje—Lutopecny

1:0

III.třída         10. kolo

Lubná „B“ - Rataje

3:3

III.třída         9. kolo

Rataje—Troubky

2:3

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Dřínov—Rataje

III. třída, 12. kolo

Neděle 26.10. v 14:00