wz
Textové pole: Textové pole:
Textové pole: Textové pole:
Textové pole: Textové pole:

 

Made by Thrasher © 2005-2008

Chcete se aktivně podílet na tvorbě fanouškovské stránky? Prožili jste nevšední fotbalový zážitek a chcete se o něj podělit s dalšími fotbalovými příznivci? Není nic jednoduššího než sepsat celý svůj příběh do emailu a poslat ho na adresu ales.zloch@gmail.com. Pokud bude mít Váš příspěvek hlavu a patu, rádi ho na našem webu zveřejníme...

 

Můžete nám napsat i Vaše aktuální názory na dění v Ratajích. Pokud nebudou příliš hanlivé a zaujaté proti klubu, určitě se na webu také objeví.

 

Pokud máte naopak nějaké fotografie ze zápasů, můžete se i v tomto případě na našem webu realizovat. Rádi do naší sekce Fotogalerie zařadíme Vaše výtvory. Opět stačí Vaší práci zaslat na výše zmiňovanou adresu.

MENU

DOROST

MENU

FANOUŠCI SOBĚ

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 3. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

POSLEDNÍ ZÁPASY

III.třída         4. kolo

Zlobice—Rataje

3:2

III.třída         3. kolo

Litenčice—Rataje

2:5

III.třída         2. kolo

Rataje—Bařice

7:3

1

Střílky

4

4

0

0

15:5

12

2

Rataje

4

3

0

1

17:8

9

3

Troubky

4

3

0

1

14:8

9

4

Šelešovice

3

2

0

1

8:7

6

5

Kvasice „B“

4

2

0

2

7:6

6

6

Lubná „B“

4

2

0

2

9:9

6

7

Bařice

4

2

0

2

8:11

6

8

Zlobice

4

1

1

2

10:13

4

9

Lutopecny

3

1

0

2

7:8

3

10

Roštín

4

1

0

3

6:8

3

11

Bezměrov

3

1

0

2

2:6

3

12

Dřínov

3

1

0

2

5:11

3

13

Litenčice

4

1

0

3

9:17

1

TABULKA LIGY

STŘELCI

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 5. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 3. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

POSLEDNÍ ZÁPASY

III.třída         4. kolo

Zlobice—Rataje

3:2

III.třída         3. kolo

Litenčice—Rataje

2:5

III.třída         2. kolo

Rataje—Bařice

7:3

1

Střílky

4

4

0

0

15:5

12

2

Rataje

4

3

0

1

17:8

9

3

Troubky

4

3

0

1

14:8

9

4

Šelešovice

3

2

0

1

8:7

6

5

Kvasice „B“

4

2

0

2

7:6

6

6

Lubná „B“

4

2

0

2

9:9

6

7

Bařice

4

2

0

2

8:11

6

8

Zlobice

4

1

1

2

10:13

4

9

Lutopecny

3

1

0

2

7:8

3

10

Roštín

4

1

0

3

6:8

3

11

Bezměrov

3

1

0

2

2:6

3

12

Dřínov

3

1

0

2

5:11

3

13

Litenčice

4

1

0

3

9:17

1

TABULKA LIGY

STŘELCI

Vacl

5

Avramov

5

Molek

3

Stoklasa

2

Strnad

1

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 5. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

NAROZENINY SLAVÍ

Antonín SEIBERT

17.9.

24 let

Tomáš HOFÍREK

23.9.

24 let

Miroslav HAVRÁNEK

29.10.

19 let

III.třída         5. kolo

Rataje—Roštín

2:3

III.třída         4. kolo

Zlobice—Rataje

3:2

III.třída         3. kolo

Litenčice—Rataje

2:5

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Kvasice „B“ - Rataje

III. třída, 6. kolo

Sobota 13.9. v 16:30

1

Střílky

5

4

0

1

16:7

12

2

Troubky

5

4

0

1

15:8

12

3

Rataje

5

3

0

2

19:11

9

4

Kvasice „B“

5

3

0

2

12:8

9

5

Šelešovice

4

3

0

1

10:8

9

6

Lubná „B“

5

3

0

2

12:11

9

7

Lutopecny

4

2

0

2

11:8

6

8

Roštín

5

2

0

3

9:10

6

9

Bařice

4

2

0

2

8:11

6

10

Zlobice

5

1

1

3

10:17

4

11

Bezměrov

4

1

0

3

2:7

3

12

Dřínov

4

1

0

3

7:14

3

13

Litenčice

5

0

1

4

11:22

1

KONTAKT

Jméno

Aleš Zloch

E-mail

ales.zloch@gmail.com

ICQ

337-303-918

Telefon

+420 777 813 529

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Kvasice „B“ - Rataje

III. třída, 6. kolo

Sobota 13.9. v 16:00

NAPSALI O NÁS

1

Střílky

6

4

1

1

17:8

13

2

Šelešovice

5

4

0

1

15:9

12

3

Kvasice „B“

6

4

0

2

14:8

12

4

Troubky

6

4

0

2

16:13

12

5

Lubná „B“

6

4

0

2

15:13

12

6

Rataje

6

3

0

3

19:13

9

7

Lutopecny

5

3

0

2

17:11

9

8

Roštín

6

3

0

3

11:11

9

9

Bařice

5

2

1

2

9:12

7

10

Zlobice

6

1

1

4

11:19

4

11

Bezměrov

5

1

0

4

4:10

3

12

Dřínov

5

1

0

4

10:20

3

13

Litenčice

5

0

1

4

11:22

1

III.třída         6. kolo

Kvasice „B“ - Rataje

2:0

III.třída         5. kolo

Rataje—Roštín

2:3

III.třída         4. kolo

Zlobice—Rataje

3:2

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Střílky - Rataje

III. třída, 8. kolo

Neděle 28.9. v 15:30

Kalendář akcí

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 3. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

POSLEDNÍ ZÁPASY

III.třída         5. kolo

Rataje—Roštín

2:3

III.třída         4. kolo

Zlobice—Rataje

3:2

III.třída         3. kolo

Litenčice—Rataje

2:5

1

Střílky

4

4

0

0

15:5

12

2

Rataje

4

3

0

1

17:8

9

3

Troubky

4

3

0

1

14:8

9

4

Šelešovice

3

2

0

1

8:7

6

5

Kvasice „B“

4

2

0

2

7:6

6

6

Lubná „B“

4

2

0

2

9:9

6

7

Bařice

4

2

0

2

8:11

6

8

Zlobice

4

1

1

2

10:13

4

9

Lutopecny

3

1

0

2

7:8

3

10

Roštín

4

1

0

3

6:8

3

11

Bezměrov

3

1

0

2

2:6

3

12

Dřínov

3

1

0

2

5:11

3

13

Litenčice

4

1

0

3

9:17

1

TABULKA LIGY

STŘELCI

Vacl

5

Avramov

4

Molek

3

Stoklasa

2

Strnad

1

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Kvasice „B“ - Rataje

III. třída, 6. kolo

Sobota 13.9. v 16:00

NAROZENINY SLAVÍ

Josef CHALUPA

13.10.

18 let

Miroslav HAVRÁNEK

29.10

19 let

Martin STRNAD

8.11.

25 let

Vacl

6

Avramov

6

Molek

3

Stoklasa

2

Chalupa K.

2

1

Střílky

5

4

0

1

16:7

12

2

Troubky

5

4

0

1

15:8

12

3

Rataje

5

3

0

2

19:11

9

4

Kvasice „B“

5

3

0

2

12:8

9

5

Šelešovice

4

3

0

1

10:8

9

6

Lubná „B“

5

3

0

2

12:11

9

7

Lutopecny

4

2

0

2

11:8

6

8

Roštín

5

2

0

3

9:10

6

9

Bařice

4

2

0

2

8:11

6

10

Zlobice

5

1

1

3

10:17

4

11

Bezměrov

4

1

0

3

2:7

3

12

Dřínov

4

1

0

3

7:14

3

13

Litenčice

5

0

1

4

11:22

1

KONTAKT

Jméno

Aleš Zloch

E-mail

ales.zloch@gmail.com

ICQ

337-303-918

Telefon

+420 777 813 529

NAPSALI O NÁS

1

Střílky

10

6

2

2

28:14

 

2

Troubky

10

6

2

2

24:19

 

3

Lubná „B“

10

6

1

3

27:22

 

4

Šelešovice

9

5

3

1

23:16

 

5

Lutopecny

9

5

2

2

32:18

 

6

Kvasice „B“

9

4

2

3

19:15

 

7

Roštín

9

3

2

4

15:16

 

8

Zlobice

9

3

2

4

20:24

 

9

Rataje

9

3

1

5

25:24

 

10

Bařice

9

2

2

5

21:30

 

11

Dřínov

9

2

2

5

18:28

 

12

Bezměrov

9

1

3

5

11:19

 

13

Litenčice

9

1

2

6

14:32

 

III.třída         10. kolo

Lubná „B“ - Rataje

3:3

III.třída         9. kolo

Rataje—Troubky

2:3

III.třída         8. kolo

Střílky—Rataje

5:1

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Lutopecny

III. třída, 11. kolo

Neděle 19.10. v 14:30

1

Střílky

10

6

2

2

28:14

20

2

Troubky

10

6

2

2

24:19

20

3

Lubná „B“

10

6

1

3

27:22

19

4

Šelešovice

9

5

3

1

23:16

18

5

Lutopecny

9

5

2

2

32:18

17

6

Kvasice „B“

9

4

2

3

19:15

14

7

Roštín

9

3

2

4

15:16

11

8

Zlobice

9

3

2

4

20:24

11

9

Rataje

9

3

1

5

25:24

10

10

Bařice

9

2

2

5

21:30

8

11

Dřínov

9

2

2

5

18:28

8

12

Bezměrov

9

1

3

5

11:19

6

13

Litenčice

9

1

2

6

14:32

5

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 3. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

POSLEDNÍ ZÁPASY

III.třída         4. kolo

Zlobice—Rataje

3:2

III.třída         3. kolo

Litenčice—Rataje

2:5

III.třída         2. kolo

Rataje—Bařice

7:3

1

Střílky

4

4

0

0

15:5

12

2

Rataje

4

3

0

1

17:8

9

3

Troubky

4

3

0

1

14:8

9

4

Šelešovice

3

2

0

1

8:7

6

5

Kvasice „B“

4

2

0

2

7:6

6

6

Lubná „B“

4

2

0

2

9:9

6

7

Bařice

4

2

0

2

8:11

6

8

Zlobice

4

1

1

2

10:13

4

9

Lutopecny

3

1

0

2

7:8

3

10

Roštín

4

1

0

3

6:8

3

11

Bezměrov

3

1

0

2

2:6

3

12

Dřínov

3

1

0

2

5:11

3

13

Litenčice

4

1

0

3

9:17

1

TABULKA LIGY

STŘELCI

Vacl

5

Avramov

4

Molek

3

Stoklasa

2

Strnad

1

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 5. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 3. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

POSLEDNÍ ZÁPASY

III.třída         4. kolo

Zlobice—Rataje

3:2

III.třída         3. kolo

Litenčice—Rataje

2:5

III.třída         2. kolo

Rataje—Bařice

7:3

1

Střílky

6

4

1

1

17:8

13

2

Šelešovice

5

4

0

1

15:9

12

3

Kvasice „B“

6

4

0

2

14:8

12

4

Troubky

6

4

0

2

16:13

12

5

Lubná „B“

6

4

0

2

15:13

12

6

Rataje

6

3

0

3

19:13

9

7

Lutopecny

5

3

0

2

17:11

9

8

Roštín

6

3

0

3

11:11

9

9

Bařice

5

2

1

2

9:12

7

10

Zlobice

6

1

1

4

11:19

4

11

Bezměrov

5

1

0

4

4:10

3

12

Dřínov

5

1

0

4

10:20

3

13

Litenčice

5

0

1

4

11:22

1

TABULKA LIGY

STŘELCI

Vacl

5

Avramov

4

Molek

3

Stoklasa

2

Strnad

1

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 5. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

III.třída         6. kolo

Kvasice „B“ - Rataje

2:0

III.třída         5. kolo

Rataje—Roštín

2:3

III.třída         4. kolo

Zlobice—Rataje

3:2

Vacl

5

Avramov

5

Molek

3

Stoklasa

2

Strnad

1

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Kvasice „B“ - Rataje

III. třída, 6. kolo

Sobota 13.9. v 16:30

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Střílky - Rataje

III. třída, 8. kolo

Neděle 28.9. v 15:30

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Rataje—Roštín

III. třída, 3. kolo

Neděle, 7.9. v 16:30

POSLEDNÍ ZÁPASY

III.třída         5. kolo

Rataje—Roštín

2:3

III.třída         4. kolo

Zlobice—Rataje

3:2

III.třída         3. kolo

Litenčice—Rataje

2:5

1

Střílky

4

4

0

0

15:5

12

2

Rataje

4

3

0

1

17:8

9

3

Troubky

4

3

0

1

14:8

9

4

Šelešovice

3

2

0

1

8:7

6

5

Kvasice „B“

4

2

0

2

7:6

6

6

Lubná „B“

4

2

0

2

9:9

6

7

Bařice

4

2

0

2

8:11

6

8

Zlobice

4

1

1

2

10:13

4

9

Lutopecny

3

1

0

2

7:8

3

10

Roštín

4

1

0

3

6:8

3

11

Bezměrov

3

1

0

2

2:6

3

12

Dřínov

3

1

0

2

5:11

3

13

Litenčice

4

1

0

3

9:17

1

TABULKA LIGY

STŘELCI

Vacl

5

Avramov

4

Molek

3

Stoklasa

2

Strnad

1

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Kvasice „B“ - Rataje

III. třída, 6. kolo

Sobota 13.9. v 16:00

Vacl

6

Avramov

6

Molek

3

Stoklasa

3

Chalupa K.

2

1

Střílky

5

4

0

1

16:7

12

2

Troubky

5

4

0

1

15:8

12

3

Rataje

5

3

0

2

19:11

9

4

Kvasice „B“

5

3

0

2

12:8

9

5

Šelešovice

4

3

0

1

10:8

9

6

Lubná „B“

5

3

0

2

12:11

9

7

Lutopecny

4

2

0

2

11:8

6

8

Roštín

5

2

0

3

9:10

6

9

Bařice

4

2

0

2

8:11

6

10

Zlobice

5

1

1

3

10:17

4

11

Bezměrov

4

1

0

3

2:7

3

12

Dřínov

4

1

0

3

7:14

3

13

Litenčice

5

0

1

4

11:22

1

1

Lubná „B“

11

7

1

3

31:24

22

2

Troubky

11

6

3

2

25:20

21

3

Střílky

10

6

2

2

28:14

20

4

Šelešovice

10

5

4

1

24:17

19

5

Lutopecny

10

5

2

3

32:19

17

6

Kvasice „B“

10

4

3

3

20:16

15

7

Rataje

10

4

1

5

26:24

13

8

Zlobice

10

3

3

4

21:25

12

9

Roštín

10

3

2

5

17:20

11

10

Dřínov

10

3

2

5

21:28

11

11

Bařice

10

2

3

5

23:32

9

12

Bezměrov

10

1

4

5

13:21

7

13

Litenčice

10

1

2

7

14:25

5

III.třída         11. kolo

Rataje—Lutopecny

1:0

III.třída         10. kolo

Lubná „B“ - Rataje

3:3

III.třída         9. kolo

Rataje—Troubky

2:3

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

Dřínov—Rataje

III. třída, 12. kolo

Neděle 26.10. v 14:00